Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2T-681-R
UP2T-681-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2T-681-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2T-681-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 680UH THROUGH HOLE
Product parameter
Onderdeel nummer UP2T-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 680UH THROUGH HOLE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4859 pcs Data papier UP2T SeriesUP2T Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm) afscherming Unshielded
Serie UNI-PAC™ 2T ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 680µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.390" (9.90mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 680µH Unshielded Wirewound Inductor Radial DC Resistance (DCR) -