Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2UC-151-R
UP2UC-151-R
UP2UC-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2UC-151-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2UC-151-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP2UC-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 87085 pcs Data papier UP2UC SeriesUP2UC DrawingUP2UC Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) afscherming Unshielded