Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP4T-100-R
UP4T-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP4T-100-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP4T-100-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UP4T-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5354 pcs Data papier UP4T DrawingUP4T Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm) afscherming Unshielded