Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP4T-1R5-R
UP4T-1R5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP4T-1R5-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP4T-1R5-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer UP4T-1R5-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4685 pcs Data papier UP4T DrawingUP4T Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm) afscherming Unshielded