Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 425F35B020M0000
425F35B020M0000
425F35B020M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 425F35B020M0000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 425F35B020M0000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 425F35B020M0000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134133 pcs Data papier 425 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 425