Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 425F35B038M4000
425F35B038M4000
425F35B038M4000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 425F35B038M4000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 425F35B038M4000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.4000MHZ 13PF SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 425F35B038M4000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.4000MHZ 13PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114581 pcs Data papier 425 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 425