Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 520R15HA26M0000
520R15HA26M0000
520R15HA26M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 520R15HA26M0000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 520R15HA26M0000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 520R15HA26M0000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50102 pcs Data papier 520 SeriesFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3V
Type VCTCXO Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 520 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang Clipped Sine Wave Temperatuur -10°C ~ 60°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie -
frequentie Stabiliteit ±1.5ppm Frequentie 26MHz
gedetailleerde beschrijving 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 2.5mA