Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 520R15HT19M2000
520R15HT19M2000
520R15HT19M2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 520R15HT19M2000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 520R15HT19M2000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 520R15HT19M2000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53780 pcs Data papier 520 SeriesFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3V
Type TCXO Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 520 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang Clipped Sine Wave Temperatuur -10°C ~ 60°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie -
frequentie Stabiliteit ±1.5ppm Frequentie 19.2MHz
gedetailleerde beschrijving 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 2mA