Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 745C101151JP
745C101151JP
745C101151JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 745C101151JP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 745C101151JP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 745C101151JP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 610932 pcs Data papier 740-746(C,X) Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie 745
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 150 Vermogen per Element 62.5mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
Andere namen 745C101151JPTR Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden 8 Aantal Pins 10
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm) gedetailleerde beschrijving 150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals