Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 745C101153JTR
745C101153JTR
745C101153JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 745C101153JTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 745C101153JTR
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2512
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4591 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 745C101153JTR Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2512 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4591 pcs Data papier 741-746 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie 745
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 15k Vermogen per Element 62.5mW