Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 768201332GP
768201332GP
768201332GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 768201332GP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 768201332GP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC
(in US Dollars)
1015 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 768201332GP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84953 pcs Data papier 768 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm) Serie 768
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 3.3k Vermogen per Element 100mW
Packaging Tube Verpakking / doos 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 19
Aantal Pins 20 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
gedetailleerde beschrijving 3.3k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Bussed