Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 768201471GPTR13
768201471GPTR13
768201471GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 768201471GPTR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 768201471GPTR13
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 768201471GPTR13 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90378 pcs Data papier 768 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm) Serie 768
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 470 Vermogen per Element 100mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 19
Aantal Pins 20 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
gedetailleerde beschrijving 470 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Bussed