Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 768203100GP
768203100GP
768203100GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 768203100GP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 768203100GP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC
(in US Dollars)
1015 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 768203100GP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95263 pcs Data papier 768 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm) Serie 768
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 10 Vermogen per Element 200mW
Packaging Tube Verpakking / doos 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 10
Aantal Pins 20 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
gedetailleerde beschrijving 10 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Isolated