Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > APD-4AP19S-R
APD-4AP19S-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APD-4AP19S-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APD-4AP19S-R
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
(in US Dollars)
80 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APD-4AP19S-R Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6528 pcs Data papier APD Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert - Shell Materiaal Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Afwerking - Serie APD 19-Way
Packaging Bulk Andere namen 1003-2248
APD4AP19SR
oriëntering 4 Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal posities 19 Notitie Contacts Not Included
montage Type Panel Mount montage Feature Flange
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
inclusief 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring behuizing Kleur Black, Blue
Kenmerken - bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Koppeling Nut Materiaal, Plating -