Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > APD-4CS51
APD-4CS51
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APD-4CS51 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APD-4CS51
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT
Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
In Stock 4741 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APD-4CS51 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
hoeveelheid beschikbaar 4741 pcs Data papier APD Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Female Sockets
afscherming Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert - Shell Materiaal Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Afwerking - Serie APD 51-Way
Packaging Bulk Andere namen 1003-2278
APD4CS51
oriëntering 4 Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal posities 51 Notitie Contacts Not Included
montage Type Panel Mount montage Feature Bulkhead - Front Side Nut
inclusief 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring behuizing Kleur Purple
Kenmerken - bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 51 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Koppeling Nut Materiaal, Plating -
Koppelmoer Diameter - contact type Crimp
Contact Size - Contact Vorm Circular
connector Type Receptacle Housing
Gerelateerde producten
  • Deel#:APD-4BS19S
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
  • Op voorraad:6787
APD-5AP-H Image
  • Deel#:APD-5AP-H
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:CONN RCPT HSNG MALE 1POS PNL MT
  • Op voorraad:25831
APD-5CP-H Image
  • Deel#:APD-5CP-H
APD-5BS-H Image
  • Deel#:APD-5BS-H
  • Beschrijving:CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE