Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBMD13H3PJK87
DBMD13H3PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBMD13H3PJK87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBMD13H3PJK87
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DBMD13H3PJK87 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4541 pcs Data papier Combo D Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Shell Material, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Serie Combo D®, D*M Packaging Bulk
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities 13 (10 + 3 Power) montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
gedetailleerde beschrijving 13 (10 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A, 40A