Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBMD13X3PJK87
DBMD13X3PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBMD13X3PJK87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBMD13X3PJK87
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5318 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DBMD13X3PJK87 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5318 pcs Data papier Combo D CatalogDBMD13X3PJK87
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Shell Material, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Serie Combo D®, D*M Packaging Bulk
Andere namen IDBMD13X3PJK87 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 13 (10 + 3 Coax)
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Huidige score 5A, 7.5A contact type Coax and Signal