Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3108R22-14P
MS3108R22-14P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3108R22-14P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3108R22-14P
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4802 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MS3108R22-14P Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4802 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC, 700VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 12-3
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3108R22-14P
MS3108R2214P
oriëntering N (Normal)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 19
montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle montage Feature -
Kenmerken Backshell, Coupling Nut bevestegingswijze Threaded
gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Huidige score 22A
Contact Voltooi Dikte - Paring - Contact Afronden - Paring Silver
connector Type Plug, Male Pins Kleur Olive Drab
Gerelateerde producten
  • Deel#:MS3108R22-14PW
  • fabrikanten:Cannon