Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3108R22-14SW
MS3108R22-14SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3108R22-14SW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3108R22-14SW
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1214 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS3108R22-14SW Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1214 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC, 700VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 12-3
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3108R22-14SW
MS3108R2214SW
oriëntering W
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 19
montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle montage Feature -
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken Backshell, Coupling Nut
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Huidige score 22A Contact Voltooi Dikte - Paring -