Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 6STF15PAZ04S30X
6STF15PAZ04S30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6STF15PAZ04S30X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6STF15PAZ04S30X
Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6STF15PAZ04S30X Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2469 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning 100V Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Brass, Tin Plated
Serie - Packaging -
Temperatuur -25°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities 15 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiaal behuizing Thermoplastic
flens Feature Housing/Shell (M3) Kenmerken Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A
contact type Signal Contact Material Copper Alloy
Contactformulier Machined Contact Finish Dikte Flash
Contact Finish Gold connector Type Plug, Male Pins
connector Style D-Sub Kleur Black
Backset Spacing 0.465" (11.80mm)