Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 6STF15PCR01B20X
6STF15PCR01B20X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6STF15PCR01B20X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6STF15PCR01B20X
Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
(in US Dollars)
120 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6STF15PCR01B20X Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3586 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Brass, Tin Plated
Serie - Packaging Bulk
Temperatuur -25°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities 15 montage Type Through Hole
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Materiaal behuizing Polyester, Glass Filled flens Feature Housing/Shell (M3)
Kenmerken Filter, Grounding Indents gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector