Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > D75J-040.0M
D75J-040.0M
D75J-040.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop D75J-040.0M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer D75J-040.0M
Fabrikant Connor-Winfield
Beschrijving OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer D75J-040.0M Fabrikant Connor-Winfield
Beschrijving OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8832 pcs Data papier D75J
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type TCXO Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)