Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Verstelbare stroomweerstand > D75K10KE
D75K10KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop D75K10KE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer D75K10KE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RESISTOR POWER ADJ 10K OHM 75W
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer D75K10KE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RESISTOR POWER ADJ 10K OHM 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4997 pcs Data papier 210 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Beëindiging Solder Lug Serie Dividohm®210
panel Mode 10 kOhms Vermogen (Watt) 75W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, 3 Lead, Tubular
Andere namen OHD75K10KE
OHD75K10KE-ND
montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Lengte 6.000" (152.40mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) gedetailleerde beschrijving 10 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length