Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT9EW200
CT9EW200
CT9EW200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT9EW200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT9EW200
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT9EW200 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91014 pcs Data papier CT-9 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm) Serie CT9
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Aantal beurten 18 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment