Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT9EW203
CT9EW203
CT9EW203
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT9EW203 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT9EW203
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT9EW203 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70024 pcs Data papier CT-9 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm) Serie CT9
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-9EW 20K OHM (203)
CT-9EW203
Aantal beurten 18
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment