Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > SM-43TX205
SM-43TX205
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM-43TX205 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM-43TX205
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ
(in US Dollars)
400 pcs600 pcs1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM-43TX205 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66230 pcs Data papier SM-42 & 43 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serie SM43
resistive Materiaal Cermet panel Mode 2 MOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen SM-43TX 2M OHM (205) Aantal beurten 5
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment