Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > SM-43W104
SM-43W104
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM-43W104 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM-43W104
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 78581 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM-43W104 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 78581 pcs Data papier SM-42 & 43 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype J Lead temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serie SM4
resistive Materiaal Cermet panel Mode 100 kOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Aantal beurten 5 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment