Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32EB501
ST32EB501
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32EB501 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32EB501
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.125W GW TOP
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 111295 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32EB501 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.125W GW TOP Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 111295 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 Ohms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 500 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment