Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32EB504
ST32EB504
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32EB504 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32EB504
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500K OHM 0.125W GW TOP
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 97047 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32EB504 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500K OHM 0.125W GW TOP Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 97047 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 kOhms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 500 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment