Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32EH200
ST32EH200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32EH200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32EH200
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.125W GW SIDE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 78773 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32EH200 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.125W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 78773 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 Ohms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 20 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment