Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32EH501
ST32EH501
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32EH501 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32EH501
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.125W GW SIDE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 67916 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32EH501 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.125W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 67916 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 Ohms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 500 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment