Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32ETA103
ST32ETA103
ST32ETA103
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32ETA103 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32ETA103
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32ETA103 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 115790 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype J Lead temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 10 kOhms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen ST-32ETA 10K OHM (14)
ST-32ETA103
ST32ETA103TR
Aantal beurten 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 10 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment