Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST42ETH103
ST42ETH103
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST42ETH103 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST42ETH103
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST42ETH103 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80964 pcs Data papier ST-4 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Serie ST42
resistive Materiaal Cermet panel Mode 10 kOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen ST-42ETH 10K OHM (103)
ST-42ETH103
Aantal beurten 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment