Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST42ETH501
ST42ETH501
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST42ETH501 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST42ETH501
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST42ETH501 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95030 pcs Data papier ST-4 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Serie ST42
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 Ohms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen ST-42ETH 500 OHM (501)
ST-42ETH501
Aantal beurten 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment