Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST4EB101
ST4EB101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST4EB101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST4EB101
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 108359 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST4EB101 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 108359 pcs Data papier ST-4 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Serie ST4
resistive Materiaal Cermet panel Mode 100 Ohms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment