Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST4EB205
ST4EB205
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST4EB205 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST4EB205
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 92309 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST4EB205 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 92309 pcs Data papier ST-4 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Serie ST4
resistive Materiaal Cermet panel Mode 2 MOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment