Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > TM7EW502
TM7EW502
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TM7EW502 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TM7EW502
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TM7EW502 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55263 pcs Data papier TM-7 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm) Serie TM-7
resistive Materiaal Cermet panel Mode 5 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen TM-7EW 5K OHM (502)
TM-7EW502
Aantal beurten 3
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment