Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > TM7EX201
TM7EX201
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TM7EX201 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TM7EX201
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TM7EX201 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54257 pcs Data papier TM-7 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm) Serie TM-7
resistive Materiaal Cermet panel Mode 200 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen TM-7EX 200 OHM (201)
TM-7EX201
Aantal beurten 3
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment