Huis > producten > relays > Solid State Relays > EZ240D12
EZ240D12
EZ240D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EZ240D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EZ240D12
Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EZ240D12 Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2737 pcs Data papier EZ Series DrawingSSR & Contactors CatalogEZ Series
Categorie relays Voltage - Load 24V ~ 280V
Voltage - Input 3 ~ 15VDC Klemtype Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Leverancier Device Pakket - Serie EZ
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
Output Type AC, Zero Cross Andere namen CC1047
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks load Current 12A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Gerelateerde producten
EZ240D12R Image
  • Deel#:EZ240D12R
  • fabrikanten:Crydom
  • Op voorraad:2752
EZ240D12S Image
  • Deel#:EZ240D12S
  • fabrikanten:Crydom