Huis > producten > relays > Solid State Relays > EZ240D18
EZ240D18
EZ240D18
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EZ240D18 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EZ240D18
Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EZ240D18 Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3165 pcs Data papier EZ Series DrawingSSR & Contactors CatalogEZ Series
Categorie relays Voltage - Load 24V ~ 280V
Voltage - Input 3 ~ 15VDC Klemtype Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Leverancier Device Pakket - Serie EZ
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
Output Type AC, Zero Cross Andere namen CC1048
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
load Current 18A Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Circuit SPST-NO (1 Form A)
Gerelateerde producten
  • Deel#:EZ240D5S
  • fabrikanten:Crydom
  • Beschrijving:PM SSR 240VAC/5A 3-15VDC
  • Op voorraad:4945
EZ240A12 Image
  • Deel#:EZ240A12
  • fabrikanten:Crydom
  • Beschrijving:SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
  • Op voorraad:2142
EZ240D18RS Image
  • Deel#:EZ240D18RS