Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > F1827D1400
F1827D1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F1827D1400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F1827D1400
Fabrikant Crydom
Beschrijving DIODE GEN PURP 1.4KV 25A MODULE
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F1827D1400 Fabrikant Crydom
Beschrijving DIODE GEN PURP 1.4KV 25A MODULE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.55V @ 75A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400V Leverancier Device Pakket Module
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
montage Type Chassis Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 1400V 25A (DC) Chassis Mount Module
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 25A (DC) Capaciteit @ Vr, F -