Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > F1827DH1600
F1827DH1600
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F1827DH1600 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F1827DH1600
Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE SCR/DIODE 25A 600VAC
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F1827DH1600 Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE SCR/DIODE 25A 600VAC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 1.6kV
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Structuur Series Connection - SCR/Diode
Serie - Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes 1 SCR, 1 Diode montage Type Chassis Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 400A @ 60Hz Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA