Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > M5010012F
M5010012F
M5010012F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M5010012F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M5010012F
Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE POWER 100A 600V SCR CC
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 733 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M5010012F Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE POWER 100A 600V SCR CC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Structuur Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1)
Serie - Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Andere namen CC2020
M5010012F-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal SCR, Diodes 2 SCRs, 2 Diodes
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving SCR Module 600V Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount Module Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:M5010042
  • fabrikanten:Crydom
  • Beschrijving:MODULE POWER 100A 600V AC SWITCH
  • Op voorraad:5338
M50-9102042 Image
  • Deel#:M50-9102042
  • fabrikanten:Harwin
  • Beschrijving:CBL ASSY 1.27MM 40POS F-F 150MM
  • Op voorraad:14074
M5010012FV Image
  • Deel#:M5010012FV
  • fabrikanten:Crydom