Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > M50-9111742
M50-9111742
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-9111742 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-9111742
Fabrikant Harwin
Beschrijving IDC F/F 17POS RIBBON CBL ASSY
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-9111742 Fabrikant Harwin
Beschrijving IDC F/F 17POS RIBBON CBL ASSY Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming Unshielded Serie Archer M50
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm) Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 34
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Lengte 0.984' (300.00mm, 11.81") Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")