Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > P35-250SQX
P35-250SQX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P35-250SQX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P35-250SQX
Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 472 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P35-250SQX Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 472 pcs Data papier P3, P5 Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 250V Voltage - Input 100 ~ 125 VAC
Type Enclosed Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
Serie P3 Verpakking / doos 7-DIP Module, 5 Leads
Temperatuur -25°C ~ 71°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Verordening load 0.2% Line Verordening 0.1%
Kenmerken SCP doeltreffendheid -
gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 60mA 100 ~ 125 VAC Input Current - Output (Max) 60mA
goedkeuringen CE, cURus, UL toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
  • Deel#:P35-250SQ
  • fabrikanten:Daburn