P35-250ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P35-250ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P35-250ST
Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 519 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P35-250ST Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 519 pcs Data papier P3, P5 Series
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 250V Voltage - Input 105 ~ 125 VAC
Type Enclosed Size / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm)
Serie P3 Vermogen (Watt) -
Temperatuur -25°C ~ 71°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist -
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Kenmerken -
doeltreffendheid - gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 60mA 105 ~ 125 VAC Input
Current - Output (Max) 60mA goedkeuringen CE, cURus, UL