Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CMF55412R00BEBF
CMF55412R00BEBF
CMF55412R00BEBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CMF55412R00BEBF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CMF55412R00BEBF
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 77396 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer CMF55412R00BEBF Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 77396 pcs Data papier CMFxx Series, Industrial
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serie CMF
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 175°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Samenstelling Metal Film