Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CMF55412R00FHEB
CMF55412R00FHEB
CMF55412R00FHEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CMF55412R00FHEB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CMF55412R00FHEB
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CMF55412R00FHEB Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 354967 pcs Data papier CMFxx Series, Industrial
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serie CMF
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W