Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM06ST151K
IM06ST151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM06ST151K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM06ST151K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 150 10% RJ4
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM06ST151K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 150 10% RJ4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4249 pcs Data papier IM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq 65 @ 790kHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Iron
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 790kHz
Inductie 150µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 5.4MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Huidige score 118mA Current - Verzadiging -