Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM06ST2R2K
IM06ST2R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM06ST2R2K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM06ST2R2K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 2.2 10% RJ4
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM06ST2R2K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 2.2 10% RJ4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4777 pcs Data papier IM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Phenolic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 7.9MHz
Inductie 2.2µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 140MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Molded Inductor 505mA 970 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 970 mOhm Max
Huidige score 505mA Current - Verzadiging -